ציוד לאירועים שונים

תוכן עניינים

אירועים מכל סוג ובמיוחד אם הם מתקיימים תחת כיפת השמיים, נדרשים לציוד רב. חברת במבוק הפקות אירועים בע"מ מתמחה בהשכרת ציוד לאירועים. החברה משכירה מבחר גדול ואיכותי של ציוד הנדרש לאירועים מסוגים שונים, בין אם מדובר באירוע פרטי כמו חתונה, מסיבת רווקות או רווקים, בר או בת מצווה, ובין אם מדובר באירוע עסקי כמו ימי כיף וגיבוש לעובדי החברה, ימי עיון, תערוכות, השקות ועוד. למעשה החברה משכירה ציוד לכל סוג של אירוע כמו פסטיבלים, הופעות, הרצאות, חג ישוב, אירוע במוסדות חינוך ועוד.

כל הציוד הנדרש

אנו משכירים מגוון רחב ואיכותי של ציוד לאירועים מסוגים שונים. כך למשל תוכלו להשכיר מאתנו הצללות לאירועים, פתרונות הצללה, במות, דוכנים, שולחנות וכיסאות אוכל, פינות זולה, מחצלות, מערכות הגברה, מערכות וגופי תאורה, וכן תשתיות חשמל, כלי הגשה ואוכל, בר משקאות, השכרה ובניה של חופות, מוצרים לעיצוב האירוע, ציוד משלים ועוד.

הפקת האירוע עצמו

לצד השכרת ציוד לאירועים אנו גם מספקים שירותי הפקה שלמים לכל צרכי האירוע, החל מאיתור מקום וקבלת אישורים עבורו, דרך תכנון לוגיסטי ועד הפעלת האירוע ופירוקו. מדובר בשירותי הפקה מקצועיים המותאמים לכל צורך, כל אופי וגודל של אירוע, כל מיקום, שעה ועונת שנה וכל הגדרות תקציב.

השכרת ציוד לאירועים

להשכרת ציוד לאירועים ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם במבוק הפקות בטלפונים 054-8042330 ו- 054-4753024 או במייל info@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@