ייעוץ והשכרה של ציוד לאירועים בצפון

תוכן עניינים

מחפש ציוד לאירועים בצפון למטרת אירוע משפחתי או עסקי?

מתכננים אירוע משפחתי, עסקי או המוני בצפון? בחירה מצוינת! אזור הצפון שופע במקומות מקסימים ושלווים שבהם ניתן לקיים אירוע מוצלח. מטבע הדברים, עבור האירוע שלכם תזדקקו לציוד על מנת לארח את המוזמנים בצורה נוחה, נעימה, אסטטית ומכובדת, ובהתאמה לקונספט של האירוע, לתנאי השטח ולמזג האוויר. בדיוק למען מטרה זו אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של ציוד לאירועים בצפון.

המבחר העשיר שלנו מאפשר לכל לקוח לבחור את הפריטים המתאימים לצרכיו ולהגדרות התקציב שלו. יחד עם זאת, אם אין לכם ידע רב בהפקת אירועים ואינכם בטוחים לגבי הציוד הדרוש וההולם לקונספט שלכם, אנו נשמח לייעץ ולהעמיד לרשותכם ניסיון רב שנים בתחום.

בין היתר נוכל להשכיר לכם פינות זולה יפהפיות ומתאימות לאירועים בחיק הטבע, פינות ישיבה, שולחנות וכיסאות איכותיים בשלל סוגים, שולחנות וכיסאות בר וכמובן גם בר מסוגנן ובמה לאירוע אם היא נדרשת. זאת בנוסף למוצרים שונים עבור עיצוב ויצירת אווירה הולמת באירוע, מערכת הגברה ואמצעי תאורה שונים, ואפילו השכרה של חופה ייחודית ועוד קשת רחבה של אמצעים וציוד משלים.

בכדי להשכיר ציוד לאירועים בצפון או הצללות לאירועים יש לצור קשר ולקבל ייעוץ מקצועי ופרטים נוספים ללא עלות בנושא, צרו קשר עם במבוק הפקות בטלפונים 054-8042330 ו- 054-4753024 או במייל info@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@