ייעוץ והשכרה של ציוד לאירועים בצפון

תוכן עניינים

 

מתכננים אירוע משפחתי, עסקי או המוני בצפון? בחירה מצוינת! אזור הצפון שופע במקומות מקסימים ושלווים שבהם ניתן לקיים אירוע מוצלח. מטבע הדברים, עבור האירוע שלכם תזדקקו לציוד על מנת לארח את המוזמנים בצורה נוחה, נעימה, אסטטית ומכובדת, ובהתאמה לקונספט של האירוע, לתנאי השטח ולמזג האוויר. בדיוק למען מטרה זו אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של ציוד לאירועים בצפון.

דברו איתנו

054-8042330phone
במיילpencil  

המבחר העשיר שלנו מאפשר לכל לקוח לבחור את הפריטים המתאימים לצרכיו ולהגדרות התקציב שלו. יחד עם זאת, אם אין לכם ידע רב בהפקת אירועים ואינכם בטוחים לגבי הציוד הדרוש וההולם לקונספט שלכם, אנו נשמח לייעץ ולהעמיד לרשותכם ניסיון רב שנים בתחום. בין היתר נוכל להשכיר לכם פינות זולה יפהפיות ומתאימות לאירועים בחיק הטבע, פינות ישיבה, שולחנות וכיסאות איכותיים בשלל סוגים, שולחנות וכיסאות בר וכמובן גם בר מסוגנן ובמה לאירוע אם היא נדרשת. זאת בנוסף למוצרים שונים עבור עיצוב ויצירת אווירה הולמת באירוע, מערכת הגברה ואמצעי תאורה שונים, ואפילו השכרה של חופה ייחודית ועוד קשת רחבה של אמצעים וציוד משלים.

מאחר שאנו מתמחים בהפקת אירועים, נוכל לעזור לכם לחבר את כל התחומים הלוגיסטיים ליצירת קונספט אחיד, ותקבלו תמונה שלמה של האירוע הצפוי עד לפרטיו הקטנים ביותר. למידע נוסף על ציוד לאירועים בצפון ולשיחה עימנו, התקשרו אלינו בטלפונים 054-8042330 ו-  054-4753024.

אינסטגרם

bambuk_event@