פתרונות הצללה מתקדמים וזולים לאירועים

תוכן עניינים

מתכננים להפיק תחת כיפת השמיים חתונה, יום חברה, בר מצווה או כל אירוע אחר? חשוב שתתארגנו על פתרונות הצללה מתקדמים ואיכותיים כפי שיש לבמבוק הפקות אירועים בע"מ. מבקשים הצללות לאירועים אך מוגבלים ביכולת התקציב שלכם? גם במקרה זה במבוק הפקות היא הכתובת הנכונה עבורכם עם פתרונות הצללה זולים לאירועים מבלי להתפשר על איכותם.

מתחם מוצל ונעים לימי הקיץ

אירוע בחוץ המתקיים בשעות החמות נדרש בפתרון הצללה נאות, המתאים לתנאי השטח, כמות משתתפים ואופי האירוע. עם חברתנו תזכו בפתרון הצללה זול, יעיל ואסטטי, המותאם לצרכים שלכם ולמסגרות תקציב. פתרונות הצללה זולים מוצעים משלל חומרים, קונסטרוקציות, מידות וגוונים, המתחילים ברשתות צל, ממשיכים לאוהלי הצללה ומגיעים עד לאוהלים מובנים.

רשת להצללת אירוע

אין ספק שרשתות מספקות פתרון הצללה זול לאירועים. רשתות אלו המותאמות לאקלים בארץ מעניקות פתרון הצללה אוורירי ונושם לצד רמה גבוהה של אחוזי הצללה וחסימת חום וקרינת השמש. אנו מספקים רק רשתות איכותיות תוצרת כחול לבן, העומדות בדרישות תקן מחמירות ביותר. בנוסף, בחירת סוג הרשת, מידותיה ואופן התקנתה תיקבע בהתאם לתנאי השטח וצרכי האירוע. כך למשל, סוג ואופן התקנת הרשת יושפעו ממשטר רוחות, סוג קרקע, תנאי מזג אוויר צפויים, אופי וקונספט האירוע וכו'.

הזמנת פתרונות הצללה מתקדמים וזולים

להזמנת פתרונות הצללה זולים ומתקדמים, ועוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם במבוק הפקות בטלפונים 054-8042330 ו- 054-4753024 או במייל info@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@