הכל על פינת זולה להשכרה

תוכן עניינים

היום אנחנו חיים בעידן בו עולם האירועים השתנה לחלוטין. מאירועים ברורים שמתקיימים בתוך מבנים סגורים יצאנו החוצה, אם לאור מגיפת הקורונה ואם בגלל שורה של מקרים שהובילו אותנו לעמדה הזו. פינת זולה להשכרה אם כן הם הדרך המושלמת להשלים כל אירוע. זה המקום בו האורחים יכולים לקבל כמה דקות של שקט ולנוח כדי לצבור כוחות לקראת מה שיבוא עוד פעם.

כדי שאירוע יהיה מושלם האורחים שלכם צריכים לקבל את כל האופציות שיאפשרו להם להרגיש טוב, נוח ושיש להם בדיוק איפה לרקוד ואיפה לשבת רגע. אנחנו רוצים לדבר במאמר הבא על כל הדברים שאתם צריכים לדעת בנושא.

פינות זולה להשכרה

כל אירוע צריך שיהיו לו אפשרויות

כשמארגנים אירוע אנחנו יודעים מראש כי לא כולם יהנו באותו אופן ומאותם הדברים. ככה זה, כשעושים אירוע לקבוצה גדולה של אנשים לעולם יהיה פער בין הרצון של האחד לרצון של השני. לכן, בתור אלו שמכינים את האירוע, אתם חייבים לבחור כמה שיותר אופציות. בין כיסאות הישיבה לארוחת הערב ובין הבר האקטיבי, פינת זולה להשכרה משלימות את התמונה ולא רק.

אנחנו, בני האדם, כולנו מושפעים במידה משמעותית מאוד מהאווירה של כל מקום. פינת זולה להשכרה נותנות תחושה מסוימת, של אירוע בו כל אחד יכול להרגיש איך שהוא רוצה. אירוע בו לא צריך לבוא בצורה רישמית, אירוע בו אפשר לחגוג באמת. לא רק זה אלא שהרבה פעמים פינת זולה להשכרה מאפשרות ממש לתחום איזור מסוים לעומת אחר ובכך ליצור מעשה דקורטיבי שמייצר כמו תחושה של פתיחות.

המטרה היא שכולם ירגישו בנוח

אירוע בחוץ הוא תמיד יותר מורכב משום שתהליך הבניה הוא של מתחם מאפס. כדי שכולם ירגישו נוח חייבת להיות האפשרות להשקיע באלמנטים נוספים כמו פתרונות הצללה, שימוש באותם ציליות להשכרה עבור תיחום של איזורים שונים בתוך הכמו 'אולם' שאנחנו יוצרים בשטח ועוד.

כלומר, חשוב להגיד כי גם אם אתם חושבים שהבחירה באותו אוהל אירועים נועדה כדי למנוע מהאורחים לסבול מהחום ומקרני השמש, התפקיד של הפריט הזה הוא לא תפקיד אחד אלא שניים, לייצר הפרדה בין חלקים שונים של המרחב אותו הסבנו לאירוע. כך אנחנו יוצרים סדר, אירגון ואירוע בו כל אחד יכול למצוא את מקומו.

את הציוד נכון להשכיר ממי שמבינים בתחום

זה לא משנה אם אתם בוחרים פינת זולה להשכרה או אוהל לאירוע בסופו של יום מאוד חשוב לבחור להשכיר את הציוד ממי שמבינים בנושא בגלל כמה סיבות:

  1. ביטוח: אירוע הוא לא משהו שניתן להיות עליו בשליטה מלאה מההתחלה ועד הסוף. אירוע הוא מקום בו הכל עלול להתרחש. לכן כל כך חשוב להקפיד על רכישה של כל המוצרים ממקום בו אתם יכולים להיות בטוחים כי יהיה ביטוח שיכסה כל מקרה וכל תקלה שעלולה להתרחש מטבע הדברים.
  2. צוות מעולה שיתקין לכם הכל באישור: זה לא כל כך קל להתקין הצללות לאירועים, לא כל כך קל להוריד ולהעמיס פינת זולה להשכרה, בשביל לעשות את זה צריך לדעת איך. כדי חלילה שלא יווצר כשל בטיחותי שעלול לפגוע במשתתפים לאורך האירוע. זו הסיבה בגינה היה לנו חשוב כל כך לבחור את הצוות הטוב ביותר כדי שנוכל לסמוך עליו בעיניים עצומות שיבצע את המטלה המורכבת הזו בצורה הכי טובה ובטוחה שאפשר.

אל תשכחו למדוד את השטח

כאמור, יצירה של מרחב לאירוע בשטח זו תמיד יצירה מורכבת משום שמדובר על להפוך מקום ממשהו אחד לאחר ממש יש מאין. לכן חשוב כל כך לבצע שורה של מדידות כדי להבטיח שאתם מזמינים בדיוק את מה שאתם צריכים. אנחנו תמיד ממליצים לבצע מדידה כמה פעמים ולרשום את המסקנות כדי שתהיו בטוחים לאורך כל הדרך מה אתם מחפשים בדיוק. אין כל סיבה שתמצאו את עצמכם לחוצים בבוקר האירוע בניסיון למצוא פתרון למה שאפשר היה למצוא עבורו פתרון לכתחילה.

שאלות ותשובות

  • האם השירות הוא עבור כל ימות השבוע?

אנחנו עובדים מסביב לשעון כדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר שאנחנו יכולים לספק. אין כל סיבה שלא תוכלו ליהנות מציוד מעולה בכל שעה בה ובכל יום בו תבחרו.

  • האם הלקוח צריך להיות שותף להקמה של המתחם?

התשובה היא כמובן שלא. אנחנו, עם ההזמנה שלכם, שולחים צוות מיומן שיעמוד לרשותכם כדי שזה יתקין את האוהל או את פינות הזולה או כל ציוד אחר אותו הזמנתם בנקודה המדויקת אליה יעדתם את אותו הציוד.

אנחנו, בחברת 'במבוק' מחכים לכם כבר כדי להפוך את האירוע שלכם לחוויה בלתי נשכחת. אנחנו מחכים לכם בטלפון או דרך אתר האינטרנט שם תמצאו אינספור עצות והמלצות שיהפכו את האירוע שלכם טוב יותר. זכרו ליהנות מהתהליך וסמכו עלינו שאנחנו נהיה כאן בשבילכם כדי שכל שישאר לכם לעשות ביום האירוע הוא פשוט ליהנות.

אינסטגרם
bambuk_event@