השכרת רשת צל לאירוע

תוכן עניינים

מתכננים אירוע תחת כיפת השמים? חשוב שתחשבו על פתרונות הצללה לאורחים שלכם. הפתרונות מתחילים עם השכרת רשת צל לאירועים כפי שחברתנו מספקת ללקוחות בכל רחבי הארץ. החברה מחזיקה במלאי גדול של רשתות איכותיות ותקניות מחומרים, צבעים ומידות שונות, המתאימים לכל סוג של אירוע, בכל קנה מידה ואופי.

את הרשת תקבלו עם שירותי התקנה מקצועיים שיבטיחו את איכות ועמידות הרשת ואת התקנתה האסטטית והבטוחה. כל זאת מוצע עם שירות מקצועי המחויב לעמידה בלוחות הזמנים ועבור מחירים משתלמים במיוחד.

על השכרת רשת צל לאירועים

רשת צל מספקת פתרון פרקטי ולא יקר לצורכי הצללות לאירועים מכל סוג המתקיימים בחוץ. האירועים יכולים להיות בכל קנה מידה, לכל משך זמן ובכל תנאי שטח בין אם אירועים המוניים, אירועים פרטיים או עסקיים ועוד. כך למשל, רשתות צל מבוקשות עבור:

  • אירועים פרטיים– כמו חתונות, בר ובת מצווה ועוד, הנערכים בשעות היום בעונה החמה ונדרשים בפתרונות הצללה נאותים.
  • פעילות ילדים– פעילות של ילדים בקיץ נדרשת בפתרונות הצללה נאותים כמו רשת צל, בין אם מדובר בקייטנה, פעילות במסגרת בית ספר, מתנ”ס או מועצה.
  • אירועים עסקיים– מתכננים יום כיף וגיבוש לעובדי החברה בטבע? כדאי שתחשבו על פתרונות הצללה מתאימים כמו פריסה של רשת צל.
  • טיולים– בטיול מאורגן הכולל פריסות שטח, בין אם ליום אחד או יותר, יש צורך בהתקנת רשתות צל.
  • אירועים המוניים- הפקת אירוע המוני כמו פסטיבל, הופעה וכדומה נדרשת בפריסה מקצועית, רחבה ובטוחה של רשתות צל.

השכרת רשת צל

בכדי להשכיר רשת צל או הצללות לאירועים יש לצור קשר ולקבל ייעוץ מקצועי ופרטים נוספים ללא עלות בנושא, צרו קשר עם במבוק הפקות בטלפונים 054-8042330 ו- 054-4753024 או במייל info@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@