השכרת ציוד לאירועים בצפון

תוכן עניינים

הפקת אירוע בשטח הינה פרויקט לוגיסטי מורכב שחשוב לבצעו עם ליווי וסיוע של חברה מקצועית ומנוסה בתחום. חברתנו מספקת את שירותיה המקצועיים ללקוחות בכל הארץ ומכל המגזרים והענפים, לרבות לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. השירות המקצועי ניכר בטיב הציוד, באיכות המענה והתאמתו לצרכי האירוע, בליווי אישי לכל אורך ההפקה ובעמידה בלוחות הזמנים. ואם לא די בכך, אנו מציעים עבור שירותי השכרת ציוד לאירועים בצפון מחירים משתלמים ותחרותיים במיוחד.

כל צרכי אירוע במקום אחד

עם חברתנו תזכו למענה שלם עבור השכרת ציוד לאירועים בצפון. הציוד כולל בין היתר את כל צרכי החיפוי, הקירוי וההצללה עם מבחר גדול ואיכותי של פתרונות הצללה ואוהלים בכל קנה מידה, סוג, חומר וצבע – לרבות פתרונות בהתאמה אישית לאופי וקונספט של האירוע. זאת לצד השכרת כלי אוכל, במות, דוכנים, פינות ישיבה זולה, ציוד הגברה ותאורה. כמו כן אנו משכירים שולחנות וכיסאות לאירועים, מקימים ומשכירים חופות מיוחדות וציוד משלים, ובנוסף אנו גם מספקים ציוד בהתאמה אישית כדוגמת פריטי אווירה ועיצוב, ותפאורות.

השכרת ציוד לאירועים בצפון

עבור הצללות לאירועים וציוד לאירועים להשכרה בצפון ולקבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברתנו בטלפונים 054-8042330 ו-054-4753024 או במייל info@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@