השכרת אוהלים בים למגוון צרכים

תוכן עניינים

במדינה ים תיכונית שטופת שמש, עם רצועת חוף ארוכה, חוף הים מושך רבים מאתנו לאורך השנה לקיום אירועים שונים. עם חברת במבוק הפקות אירועים בע”מ תוכלו לשכור אוהלים לאירועים בים מסוגים ואורכים שונים. השכרת אוהלים בים כוללת התקנת אוהל איכותי בכל מידה מבוקשת לצד אפשרות להשכרת ציוד נוסף כמו מחצלות, פינות זולה, הצללות לאירועים, תאורה, מערכת הגברה ועוד.

השכרת אוהלים לאירועים שונים בים

אנו מציעים שירותי השכרת אוהלים לים עבור מגוון אירועים וצרכים, לרבות:

  • אירועים פרטיים- לא אחת ים מהווה לוקיישן מושלם לאירועים פרטיים. כך למשל, עבור רבים קיום חתונה על חוף הים מהווה הגשמת חלום, בעוד אחרים ישמחו לקיים בר או בת מצווה על חוף הים שנותן אינספור תחומי עניין לילדים. בנוסף חוף הים יכול להוות לוקיישן מושלם עבור מסיבת רווקות ורווקים תוססת, יום כיף לצוות ועוד. בכל מקרה בכדי לספק מתחם מוצל ונוח לאירוע רבים מבקשים להשכיר עבורו אוהלים.
  • אירועי חברה- השכרת אוהלים בים מבוקשת גם עבור אירועי חברה שונים, בייחוד עבור ימי כיף וגיבוש. עבור אירועים אלו אנו מספקים אוהלים למנוחה והסבה, לסדנאות, לאוהלי טיפולים ועוד.
  • לינה בים- אם אתם מבקשים ללון כקבוצה על הים בין באירוע פרטי כמו יום הולדת, או פשוט לבילוי מהנה של סופשבוע, אנו גם מספקים אוהלים למטרה זו עם כל רמת ציוד מבוקשת.

השכרת אוהלים לאירועים בים

להשכרת אוהלים לאירועים בים, לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם במבוק הפקת בטלפונים 054-8042330 ו- 054-4753024 או במייל info@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@