השכרת אוהלים לאירועים במחיר משתלם

תוכן עניינים

עומדים בפני הפקת אירוע למשפחה, חברים, בני קהילה, או עמיתים לעבודה? נדרשים להשכרת אוהל לאירוע העומד במסגרות תקציב מוגבלות? כדאי שתפנו אל חברת במבוק הפקות אירועים בע”מ, המספקת הצללות לאירועים, השכרת אוהלים לאירועים ועוד המון במחירים משתלמים במיוחד.

האוהלים יכולים לשמש למגוון אירועים וצרכים לרבות חתונה, אירוע חברה, מסיבת רווקות, הופעה, לינה על חוף ים, פסטיבל, מתחם טיפולים ו/או סדנאות, אוהל לחורף ו/או לקיץ ועוד.

פרמטרים המשפיעים על מחירי השכרת אוהלים לאירועים

בכדי לדעת מהו מחיר לאוהלים לאירועים להשכרה נדאג לברר עמכם מספר פרמטרים עיקריים. בתור התחלה נבין מהי כמות האנשים שהאוהל נדרש לאכלס ובאיזה אופן הם ישתמשו באוהל. כך למשל, יש הבדל בכמות אנשים הנכנסים לאוהל בהתאם לצורת הסבתם ולציוד נוסף שיהיה במתחם, כמו אוהל המסודר עם כיסאות להופעה, המאורגן עם שולחנות וכיסאות אוכל, הכולל רחבה לריקודים, במה וכו’.

כמו כן, מחירים לאוהלים לאירועים מושפעים מעונות השנה ושעות היממה. כך למשל, יש הבדל בסוג האוהל המיועד לשימוש בחורף הנדרש להיות אטום לנוזלים לבין אוהל אוורירי לקיץ. כמו כן יש הבדל בין אוהל המשמש בקיץ לשעות היום ונדרש בהגנה מפני חום וקרינת השמש, לבין אוהל המיועד לשעות הערב. מעבר לכך יש עוד גורמים נוספים שיכולים להשפיע על מחיר השכרת אוהל לאירועים, ממידת מורכבות התקנתו של האוהל  ועד משך זמן השכרתו.

השכרת אוהלים לאירועים מחיר שכדאי

להזמנת אוהלים לאירועים להשכרה מחיר משתלם, לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם במבוק הפקות בטלפונים 054-8042330 ו- 054-4753024 או במייל info@bambuk-e.com .

אינסטגרם
bambuk_event@