המקום המתבקש להשכרת אוהלים לאירועים בקריות

תוכן עניינים

מתכננים אירוע בקריות ונדרשים באוהל עבורו? עם חברת במבוק הפקה וציוד לאירועים תוכלו להזמין כל סוג ומידה של אוהל נחוץ עבור מחירים משתלמים ועם שירות מקצועי, יעיל ואחראי. בין היתר תוכלו להזמין מהחברה אוהלים לאירועים פרטיים או עסקיים, אוהלי טיפולים, אוהלים לסדנאות, אוהלים למסיבות, אוהלים למסיבת רווקים או רווקות, אוהלים לאירועי קונספט בהזמנה אישית, אוהלים ללינה בטבע או בים, ועוד.

אוהלים לאירועים: מבחר גדול של אוהלים

יש ברשותנו מלאי גדול של אוהלים איכותיים המתאימים לצרכים שונים של אירועים בקריות בכל קנה מידה ומכל סוג של אירוע. איכותם ניכרת במידת עמידותם, בחזותם המרשימה והמכובדת ובהתקנתם המקצועית והבטוחה. כמו כן יש לנו אוהלים המתאימים לכל עונות השנה, בין אם מדובר באוהל אוורירי לעונה החמה עם מתחם קריר ומוצל, ובין אם מדובר באוהל אטום ומבודד לעונה הקרה והגשומה, שניתן להתקין בו אמצעי חימום שונים העובדים על גז או חשמל.

לא רק השכרת אוהלים

לצד השכרת אוהלים לאירועים בקריות, חברתו מתמחה בהפקת אירועים על כל הציוד הנדרש עבורם. ההפקה מסופקת בהתאמה אישית לכל אירוע, אופיו, גודלו וצרכיו וכוללת בין היתר פתרונות הצללה, פינות הסבה, סידור וארגון ציוד בשטח ועוד. כל זאת עם שירות מקצועי המלווה את הלקוח לכל אורך ההפקה מתחילתה ועד סופה.

השכרת אוהלים לאירועים בקריות

מחפשים הצללות לאירועים? נוסעים לקריות לחופשה עם המשפחה? אצל במבוק יש אפשרויות רבות להשכרת אוהלים לאירועים בקריות, לקבלת פרטים נוספים ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת במבוק הפקה וציוד לאירועים בטלפונים 054-8042330 ו-054-4753024 או במייל info@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@