השכרת אוהלים במרכז

תוכן עניינים

יש לכם אירוע במרכז ואתם נדרשים לאוהל עבורו? כדאי שתפנו לחברת במבוק הפקה וציוד לאירועים המספקת שירותי השכרת אוהלים במרכז עבור כל צורך ומטרה. האוהלים מוצעים בקשת רחבה של דגמים, מידות, צורות, צבעים, התאמה לתנאי מזג אוויר ושטח ועוד.

השכרת אוהלים במרכז – שלל של אוהלים

אנו מספקים שירותי השכרת אוהלים במרכז עבור קשת רחבה של צרכים ואירועים, לרבות:

  • אוהלים לאירועים פרטיים ועסקיים- מוצעים בכל קנה מידה, בכל צורה, בשלל גוונים ובאופן המותאם למספר האנשים באירוע, אופן ההסבה שלהם וצרכים נוספים. כך למשל ניתן להזמין אוהל בו אנשים יושבים סביב שולחנות, אוהל עם פינות הסבה, רחבת ריקודים, במה ועוד.
  • הזמנה אישית- אנו גם יכולים לספק אוהלים לאירועים במרכז בהזמנה אישית המותאם לבקשות מיוחדות ולאירועי לקונספט. האוהלים יכולים להיות עשויים מחומרים שונים, בשלל גוונים ובכל צורה אפשרית.
  • אוהל טיפולים- בימינו באירועים רבים כמו אירועי חברה מבקשים לפנק את המשתתפים בטיפולים ועיסויים מרגיעים. גם למטרה זו יש לנו אוהלים מתאימים במבנה ובגודל שלהם, בהם ניתן להציב מיטות טיפול, מזרנים וכו'.
  • אוהלים לחורף- גם בעונה הקרה תוכלו להזמין מאתנו אוהלים חסינים ואטומים למים וגשם, שהינם מבודדים ואשר ניתן גם להסיקם באמצעים שונים כמו פטריות חימום.
  • אוהלים לפסטיבלים- לא פעם אנשים שמתכננים פסטיבל או כל אירועי המוני אחר מבקשים שהוא יכלול אוהלים גדולים, עמידים, מרווחים ובטוחים לצרכים שונים, בין אם ללינה משותפת, סדנא, הופעה קטנה, להפעלות לילדים ועוד. מאתנו תוכלו להזמין אוהלים בכל מידה, כמות וסוג מבוקשים.
  • עוד מגוון צרכים- אנו מספקים אוהלים לעוד מגוון צרכים ומטרות כמו אוהלים לסדנאות, מסיבות, לינה על חוף הים ועוד.

השכרת אוהלים במרכז לכל מטרה

מעוניינים בהשכרת הצללות לאירועים או צריכים שירותי השכרת אוהלים לאירועים במרכז? לקבלת עוד פרטים ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת במבוק הפקה וציוד לאירועים בטלפונים 054-8042330 ו-054-4753024 או במייל info@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@