מתמחים בהקמת במות לאירועים

תוכן עניינים

מעוניינים בהקמת במות לאירועים?

"במבוק הפקה וציוד לאירועים" מספקת את כל הדרוש לאירוע מוצלח בכל אזור ומיקום בארץ. במקרים רבים מבקשים מאיתנו בעלי האירוע להקים במה, למשל עבור רוקדים בפסטיבל, עבור נואמים באירוע חברה, עבור החופה בחתונה וכיוצא בזאת. חשוב להבין כי הקמת במות לאירועים איננה עניין של מה בכך, שכן מלבד היותה נאה, יפה ומתאימה לקונספט של האירוע, הבמה חייבת להיות חזקה, עמידה ובטוחה לחלוטין.

בראש ובראשונה, יש להכיר את התקנות האומרות כי במות שגובהן מעל לשישים סנטימטרים חייבות אישור מהנדס, וזהו שירות שביכולתנו לספק. ללא אישור מהנדס עלול האירוע שלא לקבל את הסכמת הרשויות הרלוונטיות, וכמובן שישנו גם סיכון בטיחותי שאיש לא רוצה לקחת.

מלבד זאת, הקמת הבמה מחייבת ניסיון רב ואת כל הציוד הדרוש בהתאם לתנאים הקיימים בשטח. כך לדוגמא, יש הבדל משמעותי בין הקמת במה קטנה על משטח בטון מפולס, לבין הקמת במות לאירועים גדולים שמתקיימים בחיק הטבע על פני קרקעות מסוגים שונים.

לכן, בכל הקשור אל הקמת במות אין לקחת סיכונים. פנו אל חברתנו על מנת שנעזור בבחינת כל הפרמטרים, נייעץ לגבי שאלות והתלבטויות, נמליץ על הפתרונות הטובים והאיכותיים ביותר, וכמובן גם נקים עבורכם את הבמה באופן יעיל ובטוח, על פי לוחות הזמנים.

הקמת במות לאירועים

מחפשים הצללות לאירועים? מחפשים מומחים בהקמת במות לאירועים? אצל במבוק יש אפשרויות רבות להשכרת אוהלים לאירועים בקריות, לקבלת פרטים נוספים ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת במבוק הפקה וציוד לאירועים בטלפונים 054-8042330 ו-054-4753024 או במייל info@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@