פתרונות הצללה וקירוי קבע

פתרונות הצללה
פתרונות הצללה
פתרונות הצללה
פתרונות הצללה

פתרונות הצללה- הפתרונות שלנו

אם מדובר בעסק או בבית, בבמבוק מוצאים פתרון לכל בעיה!

קורה לא פעם שצריך למצוא פתרון יצירת להצללה קבועה או קירוי חסין מים ובכל זאת לשמור על אופי המקום והמרחב פתוח ושלם ולהשתדל לא לפגוע בקיים. יחד עם זאת עבודה נכונה היא התחשבות בכל גורמי מזג האויר האפשריים ומתן פתרונות הצללה יעילים שילכו יחד עם הצורך והגורם האנושי והסביבתי.

למה ואיפה פתרונות הצללה וקירוי קבע יכולים להתאים?

  1. גני אירועים – איזה כיף זה להתחתן באוויר הפתוח בגן אירועים תחת כיפת השמיים.. אבל מה קורה בעונת החורף? ברשותנו פתרונות הצללה היכולים לתת מענה לנגד גשם בממדים גדולים ביותר ולהמשיך לקיים אירועים סגורים לקהל גדול הניתנים למיזוג וחימום וחסינים גשם ורוח. עם תכנון מראש ניתן להזמין כל מבנה לפי מידה, צבע וסוג.

יתרון נוסף הוא מבנה פריק שאפשר להקים לקראת החורף ולפרק באביב כשמזג האויר מתחם וגן חוזר לקדמותו.

  1. גינות פרטיות- אין כמו לשבת בכיף בגינה או במרפסת להנות מהאוויר הנעים. והכי נעים כשמוצל בגינה. תנו לנו למצוא לכם פתרון איכותי להצללת הגינה כדי שתוכלו באמת להנות ממנה. רשת צל חזקה ואוורירית עם נראות טובה תשדרג לכם את כל החוויה. יכולה להתקיים עם קונסטרוקציה ייעודית או דרך מתיחה בין אלמנטים קיימים.
  1. בריכות שחייה- קיץ, מים, תמיד צריך גם צל בסיפור.. הצללות מיוחדות הניתנות לגלילה או קבועות נותנות מענה מדויק לכל סוגי הבריכות או מדובר בציבוריות או בבתים פרטיים בעלות אחוזי צל גבוהים ותן מעכב בעירה. דגש ענק על הצללה באזור המים הרדודים המיועד לפעוטות וילדים שחשופים יותר לשמש נעשה כסטנדרט בארצנו.
  1. פארקים ושטחים ציבוריים – הצללות לגני משחקים, איזורי בילוי ציבוריים, פארקים ומקומות ישיבה כבר תפסו מקום נכבד בנוף הישראלי וצוברים תאוצה משנה לשנה. אנו עובדים יחד עם גופים מוניציפלים ומבינים את הצורך ואופי העבודה בכל תהליך הפרוייקט.
  1. שטחי תפעול ותעשיה- קירוי שטחי תפעול לצורך אחסנה או איזור תפועלי אחר עם אפשרות לקירוי קבוע או פריק לתקופות קצרות או ארוכות טווח. מיועדים ומוכנים לתנועת כלים רכב מסחריים כמו מלגזות ומשאיות עם מעברים וגובה בהתאם, עשויים מחומרים חזקים ומבודדים במיוחד על מנת לשמור על כלי עבודה, סחורה ופועלים מנזקי מזג האויר.
  1. סגירות חורף- פתרון מושלם לסגירת חלל נוסף לבית או לעסק ומיקסום המבנה הקיים בלי צורך לבניה מתקדמת ויקרה. סגירת קירות בפרגולה או מרפסת קיימת בשילוב חומרים אטומים לגשם ורוח עם אפשרות לחלונות נגללים שקופים או אטומים.
  1. איזורי בילוי כמו פאבים ומסעדות- הכנת שטח מקורה למניעה של נזקי מזג אויר כמו שמש, גשם ורוח היוצרים אזור ישיבה או בילוי נעים לשטח חיצוני בעסק ושימוש מקסימלי בכל המרחב הנתון לרשותכם.

מתחילת תכנון הפרויקט ועד לשלבי הביצוע אנו עובדים במקביל עם הגורמים המאשרים וכן מהנדסי בטיחות, קונסטרוקטורים, ואנשי מקצוע מהמנוסים בתחום. אנו מתמחים בסגירות חורף מחומרים חסיני מים כמו pvc ויריעות פולימריות נוספות, וכמו כן הצללות קבועות מרשתות צל בעלי מרקמי צפיפות והצללה שונים בשילוב קונסטרוקציית אלומיניום, ברזל ועץ.
למידע והזמנות בנושא הצללות לאירועים, קירוי קבע ועוד צרו קשר!