השכרת אוהלים והצללות לאירועים

תוכן עניינים

עם החברה המוערכת במבוק הפקה וציוד לאירועים תזכו למענה שלם עבור כל צרכי השכרת אוהלים והצללות לאירועים. החברה מחזיקה במלאי גדול ומובחר של אוהלים לאירועים ופתרונות הצללה בשלל מידות, צבעים וחומרים. שירותי החברה מיועדים לקהל פרטי, עסקי ומוסדי, לכל תנאי שטח ומזג אוויר, ובכל קנה מידה לרבות אירועים המוניים. בין היתר החברה מספקת פתרונות הצללה ואוהלים עבור חתונות, פסטיבלים, הופעות, אירועים עסקיים, ימי גיבוש וכיף, לינת שטח, מסיבת רווקים ורווקות, ועוד.

מבחר גדול של פתרונות הצללה

חברתנו מחזיקה במלאי גדול ואיכותי של אוהלים והצללות לאירועים הכולל בין היתר רשתות צל, אוהלי יוקרה, אוהלים עמידים בפני מים וגשם, אוהלים לסדנאות וטיפולים, אוהלים מלייקרה בשלל צבעים ולסוגים שונים של אירועים. כמו כן, במידת הצורך אנו גם מספקים אוהלים והצללות מיוחדות בהזמנה אישית מותאמים לקונספט מבוקש.

שירות מקצועי ומקיף

השכרת  אוהלים והצללות עבור אירועים מסופקת על ידינו עם מערך שירות מקצועי המלווה את הלקוח לכל אורך ההפקה. הליווי מתחיל בייעוץ מקצועי לבחירה נכונה של אוהל או פתרון הצללה אחר המתאים לאופי האירוע, גודלו, תנאי מזג אוויר ושטח. בנוסף נדאג להגיע טרם האירוע במועד שנקבע מראש להתקנת פתרון ההצללה והקירוי באופן מקצועי, עמיד ובטוח, ולפרקו בסיום האירוע באופן יעיל, נקי ומהיר.

השכרת אוהלים והצללות לאירועים

לשירותי הצללות לאירועים והשכרת אוהלים והצללות לאירועים ולקבלת עוד פרטים ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברתנו בטלפונים 054-8042330 ו-054-4753024 או במייל info@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@