כל שנדרש להפקת חתונה בטבע

תוכן עניינים

הפקת חתונה בטבע היא חלומם של רבים. בין אם ליד הים, בצפון הירוק וההררי, בדרום המדברי, בשדה פורח או בחורש מציל, זהו לוקיישן מרהיב לעריכת האירוע החשוב בחיים. עם חברת במבוק הפקות אירועים בע"מ תזכו בשירותים מקצועיים, מקיפים ואיכותיים עבור הפקת חתונות בטבע, שיספקו את כל צרכי האירוע באופן הטוב והנכון ביותר. חברתנו גובה עבור הפקת אירועים בטבע מחירים הוגנים וכדאיים במיוחד.

מענה שלם ומקצועי לכל צרכי החתונה

עימנו תזכו למענה מקצועי, שלם, איכותי ובטוח, לכל צרכי הפקת חתונות בטבע, בכל קונספט, קנה מידה ולוקיישן, המסופק מתוך כבוד לאדם ולסביבה. המענה כולל בין היתר איתור לוקיישן מתאים, קבלת כל האישורים הנדרשים, עבודה מול ספקים ובמידת הצורך עבודה מול מהנדסי בטיחות.

כמו כן ההפקה תכלול תכנון לוגיסטי מקצועי, פריסות שטח, פתרונות הצללה נאותים, פריסה של קווי חשמל, ארגון מערכות תאורה והגברה, הצבת שירותים ניידים נוחים ומפוארים ואספקת ריהוט וציוד לחתונה. זאת בנוסף למיתוג האירוע, עיצוב מתחם החתונה בהתאם לקונספט מבוקש, הנגשת האירוע, שירותי קייטרינג, בר משקאות, שירותי צילום וידיאו וסטילס, תקליטן ומוסיקה, תפעול האירוע ופירוקו.

הפקת חתונה בטבע

להפקת חתונה בטבע במחירים משתלמים ועם שירות שלם, ולעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם במבוק הפקות בטלפונים 054-8042330 ו- 054-4753024 או במייל info@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@