שלבי הפקת אירועים חתונות בטבע

תוכן עניינים

מתכננים הפקת חתונה בטבע או כל אירוע אחר? חשוב לדעת שלצד האותנטיות והאיכות של אירוע מסוג זה, מדובר בפרויקט מורכב שהצלחתו תלויה בביצוע נכון ומקצועי של הרבה מאוד גורמים. עם חברת במבוק הפקות אירועים בע"מ, המתמחה בהפקת אירועים חתונות בטבע, תזכו בליווי מקצועי שידאג לכל צרכי הפקת האירוע לפי תוכנית עבודה מסודרת ומקצועית.

הפקת אירועים חתונות – סדר פעולות

הפקת אירועים חתונה בטבע מבוצעת על ידינו באופן מקצועי ומסודר, עם מספר שלבים עיקריים:

  • תכנון מקדים לאירוע- כולל הבנת אופי וגודל האירוע, קביעת מועד, איתור לוקיישן מתאים, קבלת היתרים ואישורים עבורו מהרשויות הרלוונטיות, תכנון לוגיסטי מפורט, והזמנת ציוד מספקים שונים.
  • הקמת האירוע- הגעה כמה שעות טרם האירוע ובדיקת כל הציוד הנדרש עבורו טרם התקנתו, כולל מערכות חשמל, הגברה ותאורה. לאחר מכן נפרוס את התשתיות והציוד בשטח בהתאם לצרכי ואופי האירוע ונבדוק את בטיחותם וחזותם.
  • הפעלת האירוע- אנו נלווה את האירוע מתחילתו ועד סופו ונדאג להתנהלותו השוטפת התקינה בהתאם ללוחות זמנים שנקבעו מראש. כמו כן נסייע לפתור כל צורך ובקשה מיוחדת שתעלה במהלך האירוע.
  • סיום האירוע- בסוף האירוע נקפל ונעמיס את כל הציוד, ננקה ביסודיות את השטח ונחזיר אותו לקדמתו.

שירותי הפקת אירועים חתונות בטבע

להזמנת שירותי הפקת אירועים חתונות, הצללות לאירועים ועוד פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם במבוק הפקות בטלפונים 054-8042330 ו- 054-4753024 או במייל info@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@