הפקת אירועים בצפון – מה דרוש ונדרש?

תוכן עניינים

אנו מתמחים בהקמה והשכרה של כל הסוגים של הצללות לאירועים, הצללות וקירויי קבע, ואוהלים מכל הסוגים לכל מטרה. בשמש או בגשם, במדבר או בנחל, בטבע או גן אירועים, אנו נותנים מענה מקצועי, מהיר ואסתטי.

ציוד לאירועים בקונספט קצת שונה מהרגיל. אנו משתדלים לעבוד עם חומרים טבעיים ומייצרים את כל הציוד שברשותינו במו ידינו. האהבה הגדולה שלנו לטבע ואירועים מתבטאת בשילוב החומר, החזון שלנו, והחלומות שלכם…

אנו מתמחים בסגירות חורף מחומרים חסיני מים כמו pvc ויריעות פוליאסטריות נוספות, וכמו כן הצללות קבועות מרשתות צל בעלי מרקמי צפיפות והצללה שונים בשילוב קונסטרוקצית אלומינום, ברזל ועץ.

אזור הצפון הפראי, הירוק וההררי מושך לקיים בו אירועים בטבע. חברת הפקת אירועים בצפון במבוק הפקות, תעניק לכם שירות מקצועי ומקיף עבור כל צרכי הפקת אירועים בצפון. ההפקה מיועדת לכל סוג של אירוע פרטי או עסקי, בכל מועד בשנה, קנה מידה ורמת מורכבות. חברתנו מספקת שירות מלא המלווה את הלקוח לכל אורך תהליך הפקת אירועים בצפון הארץ, משלבי תכנון ועד לפירוק האירוע בסיומו. כל זאת עם דגש על בטיחות, איכות, אספקת כל צרכי ההפקה על פרטיה הקטנים ביותר ועמידה במסגרות תקציב ולוחות זמנים.

הפקה מלאה לאירוע בצפון

עימנו תזכו לשירותי הפקה מלאים עבור כל צרכי הפקת אירועים בצפון, מתחילתם ועד סופם. השירותים כוללים בין היתר:

  • תכנון מקדים- מתחיל באיתור לוקשיין מתאים בצפון העונה לאופי האירוע ורצונות בעליו, וממשיך לקביעת תאריך, ולקבלת כל אישור נדרש מהרשויות השונות לרבות אישור של מכבי אש, אישורי בטיחות ואישורי תברואה. כמו כן יקדים את האירוע תכנון לוגיסטי מפורט לצד הזמנה של כל ציוד נדרש עבורו.
  • הקמת אירועים בצפון- כל הציוד והמערכות שנביא לשטח לרבות מערכות חשמל, הגברה, תאורה וכו' – תקינותן נבדקת מראש. לאחר מכן נפרוס את התשתיות, ציוד, הצללה וריהוט בשטח באופן בטוח, יעיל, נוח ואסטטי.
  • תפעול האירוע- אנו נדאג לתפעולו השוטף, התקין והאדיב של האירוע לכל אורכו ונוודא שהכל מתנהל כשורה בהתאם ללוחות זמנים מבוקשים.
  • פירוק- בסיום האירוע נפרק וניקח את כל הציוד, ננקה ביסודיות את המקום ונשיב את השטח לקדמותו.

הפקת אירועים בצפון

עבור הפקה מקצועית של אירוע בשטח, לעוד פרטים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם במבוק הפקות אירועים בע"מ בטלפונים 054-8042330 ו- 054-4753024 או במייל minfo@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@