בניית אוהלים לאירועים תחת כיפת השמים

תוכן עניינים

מתכננים אירוע תחת כיפת השמיים? כדאי שתדאגו לאזור מוגן, מוצל ומקורה עבור האורחים שלכם. חברת במבוק הפקות אירועים בע"מ מספקת שירותי הצללות לאירועים, השכרת אוהלים לאירועים מכל סוג, בכל קנה מידה ובכל מועד מבוקש. בין אם מדובר באירוע פרטי כמו חתונה או בר מצווה, אירוע עסקי כמו ערב גיבוש או השקה, אירוע אינטימי או גדול, אירוע המתקיים בצהרים או בערב, בקיץ או בחורף, החברה תדאג לספק ולהקים עבורו אוהל איכותי ומעוצב, מותאם במדויק לצרכי האירוע.

בניית אוהלים לאירועים: למה לי? 

בחירה בהקמת אוהלים באירועים הפכה למבוקשת בזכות שורה ארוכה של יתרונות:

  • פתרון יעיל ואיכותי – בניית אוהלים לאירועים תעניק לכם פתרונות קירוי והצללה יעילים, אסטטיים ואיכותיים שאינם נדרשים באישורים מיוחדים לשם הקמתם, ושמהיר וקל להקימם לא פגיעה בשטח.
  • לכל מזג אוויר- יש לנו אוהלים המתאימים לכל מזג אוויר ועונות השנה בין אם מדובר באוהל אוורירי בקיץ המגן מפני חום וקרינת השמש, ובין אם מדובר באוהל אטום לימות החורף הקרים וגשומים. כמו כן באוהלים אלו ניתן להתקין אמצעי מיזוג וחימום שונים.
  • לכל גודל של אירוע- בין אם מדובר באירוע קטן או המוני, אירוע משפחתי, אירוע חברה, מסיבת קוקטיל, חתונה, השקה, מסיבת קוקטיל ועוד, האוהלים שיש לנו יספקו מענה שלם לצרכים אלו.

התקנת אוהלים לאירועים

עבור בניית אוהלים לאירועים ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם במבוק הפקות בטלפונים 054-8042330 ו- 054-4753024 או במייל minfo@bambuk-e.com.

אינסטגרם

bambuk_event@