בניית אוהלים לאירועים

תוכן עניינים

בניית אוהלים לאירועים – במה מדובר?

בניית אוהלים לאירועים כאמור היא דבר הרלוונטי עבור כל אדם שבוחר לערוך את האירוע שלו בחיק הטבע, כלומר: במקום שלא מתוחם או מוגן באופן כלשהו על ידי גג. כיום ניתן למצוא חברות שונות המציעות השכרת אוהלים לאירועים בגדלים שונים ובסוגים שונים. מכיוון שהאוהל מהווה מבנה ארעי, הוא לא דורש טרם בנייתו במקום האירוע אישורים מיוחדים כלשהם וניתן לבנות אותה טרם האירוע ולהסיר אותו לאחר האירוע בצורה קלה, נוחה, פשוטה ומהירה.

לאוהלים לאירועים יש מגוון יתרונות: מעבר לעובדה שהם מספקים צל בעונת הקיץ החמה או הגנה מפני קור וגשם בעונת הקיץ הקרה, כאשר מדובר על אירועים שנערכים בחוץ, הרי שהאוהלים לרוב אסטטיים ומעוצבים. כל אדם יכול לבחור את סוג האוהלים המתאים ביותר לאירוע שלו, כאשר כיום ניתן למצוא החל מאוהלים פשוטים וסטנדרטיים וכלה באוהלים מעוצבים ודקורטיביים.

מתכננים אירוע תחת כיפת השמיים? כדאי שתדאגו לאזור מוגן, מוצל ומקורה עבור האורחים שלכם. חברת במבוק הפקות אירועים בע"מ מספקת שירותי הצללות לאירועים, השכרת אוהלים לאירועים מכל סוג, בכל קנה מידה ובכל מועד מבוקש. בין אם מדובר באירוע פרטי כמו חתונה או בר מצווה, אירוע עסקי כמו ערב גיבוש או השקה, אירוע אינטימי או גדול, אירוע המתקיים בצהרים או בערב, בקיץ או בחורף, החברה תדאג לספק ולהקים עבורו אוהל איכותי ומעוצב, מותאם במדויק לצרכי האירוע.

בניית אוהלים לאירועים: למה לי? 

בחירה בהקמת אוהלים באירועים הפכה למבוקשת בזכות שורה ארוכה של יתרונות:

  • פתרון יעיל ואיכותי – בניית אוהלים לאירועים תעניק לכם פתרונות קירוי והצללה יעילים, אסטטיים ואיכותיים שאינם נדרשים באישורים מיוחדים לשם הקמתם, ושמהיר וקל להקימם לא פגיעה בשטח.
  • לכל מזג אוויר- יש לנו אוהלים המתאימים לכל מזג אוויר ועונות השנה בין אם מדובר באוהל אוורירי בקיץ המגן מפני חום וקרינת השמש, ובין אם מדובר באוהל אטום לימות החורף הקרים וגשומים. כמו כן באוהלים אלו ניתן להתקין אמצעי מיזוג וחימום שונים.
  • לכל גודל של אירוע- בין אם מדובר באירוע קטן או המוני, אירוע משפחתי, אירוע חברה, מסיבת קוקטיל, חתונה, השקה, מסיבת קוקטיל ועוד, האוהלים שיש לנו יספקו מענה שלם לצרכים אלו.

בניית אוהלים לאירועים בדרך הטובה ביותר

אם החלטתם שהמקום הטוב ביותר עבור האירוע שלכם הוא מרחב חיצוני כלשהו בטבע, אין ספק שעצם הבחירה באירוע בטבע תהפוך את האירוע שלכם לאירוע ייחודי ואטרקטיבי. אולם, יחד עם זאת, חשוב שתדעו שאירוע בטבע דורש הערכות רצינית בכמה מישורים.

אחד המישורים שבהם יש צורך להיערך בצורה הטובה ביותר לקראת אירוע בחוץ הוא המישור הנוגע למתחמים סגורים לאירוע הן כהתגוננות מפני מזג אוויר קר בעונת החורף והן מפני התגוננות מהשמש הקופחת בעונת הקיץ. בניית אוהלים לאירועים בטבע זוהי ללא ספק האופציה הטובה ביותר עבור כל אדם שעורך אירוע בטבע ולא משנה באיזו עונה בשנה.

סוגי אוהלים לאירועים

אם אתם תוהים איזה סוגי אוהלים ניתן למצוא כיום עבור אירועים, הנה כמה סוגים שונים של אוהלים מהם כדאי לכם לבחור את האוהלים המתאימים והאיכותיים ביותר עבור האירוע שלכם:

  1. אוהלי מתיחה- מדובר על אוהלים חזקים מאוד אשר חסינים הן מפני רוח והן מפני גשם. הקמת אוהלים מעין אלה מתבצעת על ידי עמודי במבוק שמציבים בכל מספר מטרתם בהיקף ובמרכז האוהל ומתיחתם באמצעות חבלי מיתר ליתדות או אלמנטים שונים אחרים. האוהלים הללו עשויים מחומר איכותי ועמיד.
  2. אוהלי קונסטרוקציה- מדובר על אוהלים מאסיביים מאוד אשר יכולים לשמש בין היתר גם למבני קבע לזמנים ארוכים. האוהלים הללו מכילים קורות אלומיניום.
  3. אוהלי קונסטרוקציה קלה- מדובר על אוהלים שקל, מהיר ונוח להרכיב אותם בכל מקום והם גם זולים באופן יחסי מבין כלל האוהלים המוצעים כיום לאירועים.

כאשר מדובר על בניית אוהלים לאירועים, מדובר כיום על מגוון סוגי אוהלים המוצעים עבור כל אירוע שנערך בחוץ. כמובן שחשוב מאוד לבחור הן את האוהלים האיכותיים ביותר והן לדאוג שאנשי המקצוע הטובים ביותר יהיו אחראיים על בניית האוהלים במקום שבו נערך האירוע, על מנת שהאוהלים יספקו את הפתרון החזק, היציב וההרמטי ביותר באירוע שלכם.

התקנת אוהלים לאירועים

עבור בניית אוהלים לאירועים ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם במבוק הפקות בטלפונים 054-8042330 או 054-4753024 או במייל minfo@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@