במות לאירועים להשכרה מכל סוג

תוכן עניינים

חברת במבוק הפקות אירועים בע"מ מספקת מגוון רחב של הצללות לאירועים וציוד לאירועים בין אם כחלק משירותי הפקה מלאים או כשירותי השכרה נפרדים. הציוד כולל בין היתר השכרת במות לאירועים מסוגים שונים. הבמות המיועדות למגוון צרכים מאפשרות לקהל המוזמנים לצפות במתרחש בנוחות.

חברתנו מספקת במות לאירועים פרטיים, עסקיים וציבוריים, בין היתר עבור הופעות, הרצאות תערוכות, ריקודים סדנאות וכדומה, וכן עבור חיפוי של מעברים ושטחים, ויצירת מתחם מעניין עם מפלסי גובה שונים.

מאפייני במות לאירועים

במות לאירועים להשכרה שמסופקות על ידינו הינן במות ניידות ומודולאריות, המיוצרות ומותקנות בהתאם לדרישות תקני בטיחות מחמירים ביותר, אשר שמות דגש על כושר נשיאה. כמו כן התאמת סוג ומידות מתאימות של במה לאירוע מבוססת על שיקולים שונים, לרבות:

  • גודל הבמה- משתנה בהתאם ליעודה ומספר אנשים וכמות ציוד שהיא נדרשת לשאת.
  • צורת הבמה- יכולה להיות מלבנית, מרובעת, עגולה ועוד, ומוכתבת על פי צרכי השימוש בה ומאפייני ומגבלות המקום בו היא מוצבת.
  • גובה הבמה- נקבע לפי אופן ההתבוננות בבמה, בין אם בישיבה או בעמידה, ובין אם ממפלס נמוך או מוגבה כמו גבעה. כמו כן גובה הבמה מושפע ממספר המוזמנים ויכולת צפייה במתרחש גם בשורות אחוריות.

במות לאירועים להשכרה

להשכרת במות לאירועים ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם במבוק הפקות בטלפונים 054-8042330 ו- 054-4753024 או במייל info@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@