הפקות אירועים בטבע – מוצלחים ואיכותיים

תוכן עניינים

אירועים בטבע – לא מה שחשבתם

חולמים לערוך חתונה על שפת הכנרת? מבקשים להפיק בר מצווה בחורש או להרים אירוע חברה בפארק? בכדי שהאירוע שלכם יצליח חשוב שתעזרו בשירותי חברה מקצועית כמו במבוק הפקות אירועים בע"מ, שהפקת אירועים בטבע הינה תחום התמחותה העיקרית. החברה תדאג לכל צרכי אירוע בשטח, מלוגיסטיקה ועד לעיצוב המקום ותפעול האירוע עצמו.

מגוון רחב של צרכים

יש לדעת כי הפקתו של  אירוע בטבע אינה עניין של מה בכך ויש לדאוג לשורה ארוכה של פרמטרים. בין היתר אירועים בטבע נדרשים באיתור מקום מתאים, תכנון לוגיסטי נכון, בהוצאה של היתרים מרשויות שונות, עבודה מול ספקים ומהנדסי בטיחות, וכן הספקת פתרונות הצללה נאותים, הבאת ריהוט, ארגון שירותים, פריסה של קווי וציוד חשמל, חיבור מערכות תאורה והגברה, ארגון ועיצוב המקום, אספקת שירותי קייטרינג, תפעול האירוע ועוד. בכדי לבצע על הצד הטוב ביותר יש צורך בידע, ניסיון עשיר בתחום וכלים וציוד מתאימים, כפי שיש לחברתנו.

הפקה מקצועית ושלמה של אירועים שונים

בעזרת רקע אקולוגי נרחב ורצון ויכולות לחבר בין אנשים, לצד ידע מעמיק, ניסיון וכלים מקצועיים, אנו מחזיקים בכל הידע החיוני לשם הפקה מקצועית של אירועים בטבע בכל מקום ברחבי הארץ, בכל קנה מידה, עונת שנה ומידת מורכבות. בין היתר תוכלו להפיק בטבע חתונה, בר מצווה, אירוע חברה, מסיבה, קמפינג לקבוצה ועוד.

להפקת אירוע בטבע

עבור שירותי הפקה של אירוע בטבע או הצללות לאירועים ועוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם במבוק הפקות בטלפונים 054-8042330 ו- 054-4753024 או במייל minfo@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@