אוהל להשכרה

תוכן עניינים

אוהל להשכרה – כאן חוגגים בכיף

אירוע בטבע הוא דבר קסום במיוחד, וגם מאד פופולרי בשנים האחרונות. אך אירוע בטבע גם דורש מוצר ספציפי שהופך אותו להרבה יותר נעים. אנחנו מדינה שרוב הזמן חודשי הקיץ החמים שולטים בה. וכאשר החורף מגיע, הרוחות אמנם חזקות למרות שזמן החורף קצר כאן אצלנו. זאת בדיוק הסיבה שחשוב לחשוב על אוהל להשכרה איכותי שיהיה עמיד גם בחודשי הקיץ החמים וגם ברוחות החורף החזקות, או בגשמים.

אוהל להשכרה – הגודל כן קובע

לפני הכל כשאתם מתכננים אירוע כדאי לקחת בחשבון אך ורק את אנשי המקצוע הטובים ביותר. חברה מקצועית העוסקת בתחום של הצללות לאירועים תדאג לכם למוצר הנדרש ביותר שלו אתם זקוקים. אוהל להשכרה איכותי, שאפשרי לתחום אותו באופן אינדיבידואלי לאירוע שלכם.

גודל האוהל הוא פרמטר מאד חשוב כאשר אתם חושבים לשכור אוהל אירועים היות וכאן המדד לאיכות האירוע שלכם. אוהל צפוף פשוטו כמשמעו יהרוס לכם את האירוע. אוהל גדול מדי יגרום לאירוע שלכם להיראות ללא אורחים. ובכך, גם תרגישו חוסר נעימות מן הסתם.

היות ואתם לא אנשי מקצוע בתחום, איך באמת תדעו איזה גודל אוהל אתם צריכים? זה בדיוק הרגע שבו אתם צריכים לשבת עם אנשי המקצוע בתחום ולאפיין את האירוע. חשוב לדעת שהחישוב משתנה אם הישיבה היא סביב שולחנות או ללא שולחנות (כמו קבלת פנים עסקית). כאשר אין שולחנות, כמות האנשים היא גבוהה יותר מן הסתם.

אוהל להשכרה – מיקום וסגנון

עוד שני פרמטרים מאד חשובים המשפיעים על האירוע שלכם כאשר אתם מבצעים השכרת אוהלים לאירועים הוא מיקום האוהל, וסגנונו.

  • מיקום האוהל

אוהל זקוק למשטח ישר לעמוד עליו. למעשה, מומלץ ורצוי גם שלא יהיו לו מכשולים נוספים תוך כדי. לא שיחים, לא אבנים, ולא מקלות עץ. כאשר תסגרו את העסקה של אוהל אירועים להשכרה אנשי המקצוע ישאלו אתכם מה תנאי השטח, על מנת להתאים אליכם את האוהל.

למעשה, הדרך הטובה ביותר להתאים את האוהל אליכם היא שאיש המקצוע יגיע אל השטח של האירוע על מנת לבחון את השטח. איש מקצוע מחברה המעניקה שירותי השכרת אוהלים לאירועים יצליח לראות דברים שאתם לאו דווקא תצליחו.

במידה והמיקום שבחרתם למקם את האוהל או לעשות את האירוע אינו מאפשר הקמת אוהל אירועים. יש לחשוב על שינוי מיקום, או על שינוי כמות האורחים במידה והכמות מגבילה את הקמת האוהל.

  • סגנון האוהל

מבחינת סגנונות אין הרבה סגנונות שונים, אך מה שגורם להכרעה הוא סוג האירוע. אם מדובר על אירוע חורף, יש לקחת בחשבון שחשוב שלאוהל תהיה תקרה שהיא אטומה ועשויה PVC. כמו כן, שלא יהיו בו חלונות נפתחים אלא כאלו המאפשרים להסתכל החוצה בלבד.

אם אתם שוכרים אוהלים לאירועים המתקיימים בקיץ הצללות לאירועים הם קריטיים. חשוב לשכור פתרונות הצללה המאפשרים אוויר ולא יגרמו לאורחים להזיע. כמו כן, אוהלים המאפשרים סירקולציה איכותית פנימה אל החלל הפנימי.

במבוק הפקות אירועים הוקמה בשנת 2010 ושמה לעצמה מטרה להעניק מענה איכותי ויעיל ללקוחותיה ולכל סוגי האירועים. אנו נותנים דגש מעל הכל ומתוך אהבת אדם על שירות אישי, מקצועי ואמין המותאם לצרכי הלקוח ודרישותיו.

במבוק הפקות אירועים פועלת באזור הצפון ומעניקה שירות מכל הלב גם בכל רחבי הארץ, ומציעה שירותים מקיפים הכוללים יעוץ, ארגון, אספקה והקמה של אירועים מכל סוג ובהתאמה אישית. אנו מתמחים בהקמת הצללות, בבניית אוהלים, הקמת פינות ישיבה, במות, חופות מעוצבות והפקת אירועים והפיכתם לאירוע מיוחד.

מוזמנים לצור קשר לפגישת ייעוץ ולהתחיל לחגוג יחד איתנו את האירוע המרגש שלכם שמבחינתנו, הוא ואתם, גולת הכותרת.

אוהל להשכרה – שאלות ותשובות

  • איך מחממים או מקררים אוהלים בהתאם לקיץ או לחורף?

לא משנה הסגנון או המיקום, אך כאשר אתם שוכרים אוהל אירועים רצוי לעשות זאת בהתאם לעונה. האם מעבר, חורף, או קיץ. על כל 15-20 מ"ר יש להעמיד פטריות חימום, או מאווררים. למשל אוהל בגודל של 60 מ"ר יצריך שלושה עד ארבעה פטריות חימום או מאווררים. מבחינת העלויות, השכרה של פטריית חימום או מאוורר תעלה בערך 100 ₪ ליחידה.

  • איזה אישורים פורמליים מצריך הקמת אוהל?

ישנם אוהלים המצריכים אישור של קונסטרקטור בזמן הקמתם. הצעד הזה מאד חשוב, היות והאוהלים חייבים להיות יציבים ובטוחים. ממש כמו כל אולם שחוגגים בו, או כל מבנה שבו מתקיימים אירועים עם הרבה אנשים. אישור מסוג זה נדרש באוהלים מאד גדולים לרוב. אוהלים שבהם מתקיימים אירועי פסטיבלים, תערוכות, חתונות גדולות במיוחד ועוד. אוהלים שבהם האירועים הם מ300 איש והלאה. אוהל קטן יותר לא יצריך אישור מסוג זה.

  • כמה עולה אוהל להשכרה לאירוע?

השכרת אוהלים לאירועים יכולים לעלות החל מ1,000 ₪ והלאה. כמובן שזה תלוי סוג האוהל, החומר ממנו הוא עשוי והפרמטר שהכי חשוב, כמות האנשים כמובן. מן הסתם, כאשר אתם מכינים תקציב לאירוע יש לקחת בחשבון את כל האפשרויות. הכנת תקציב מראש תסייע לכם גם להתכונן למצב שבו תרצו לחרוג. כך שחשוב להוסיף אפילו עוד עמודה עם אופציה לחריגה אפשרית. רק על מנת שלא תהיו מופתעים.

במקרה של אוהל להשכרה מן הסתם מדובר בתקציב שהוא מהחשובים ביותר. ללא האוהל לא באמת יהיה לכם אירוע.

אינסטגרם
bambuk_event@