אוהל לאירוע יהפוך את האירוע

תוכן עניינים

אם אתם מארגנים אירוע, בין אם מדובר על חתונה, על בר מצווה או אירוע לחברה בה אתם עובדים, אתם וודאי חושבים כעת על הרבה מאוד פרטים. לעולם העבודה על אירוע מתחילה מיצירה של שורה ארוכה של אפשרויות ובירור ארוך של הצעדים הנכונים ביותר מכל האפשרויות שעמדו על הפרק.

אבל האמת היא כי גם אם זה לא נראה ככה כרגע אין כמו אוהל לאירוע כדי לאפשר לאירוע להיות איכותי יותר, לעבוד בצורה קלה יותר וביעילות רבה. כדי לקבל קצת מושג על היתרונות של אוהל לאירוע אנחנו, חברת 'במבוק' המתמחה בתחום כבר הרבה שנים, נשמח לתת לכם הסבר קצר על כך.

אוהל לאירוע 1

על היתרונות של אוהל לאירוע

אוהל לאירוע מקנה שורה של יתרונות שיהפכו את האירוע שלכם למשהו אחר. אוהל לאירוע מאפשר למעשה הרבה מעבר למתן פתרונות הצללה, אוהל אירועים באמת מאפשר עוד יתרונות נוספים שיהפכו להיות חלק איניטגרלי מהאירוע שלכם.

  1. מגן מהשמש: לפני שנדבר על היתרונות עליהם וודאי לא חשבתם אין כל ספק כי אוהל לאירוע מאפשר לנו להגן על האורחים מהשמש או מהגשם בנקודה בה לכתחילה אולי לא היו האמצעים להגן עליהם באופן כזה. כמובן שחשוב מאוד לבחור אוהל טוב ואיכותי שיאפשר לכם להגן על האורחים שלכם בצורה הטובה ביותר שאפשר.
  2. אוהל הצללה יכול להגדיר את המתחם: כדי שאירוע יהיה מוצלח חשוב שכל אחד יבין בדיוק לאן צריך ללכת באופן פשוט. כלומר, על ידי אוהל פשוט אתם יכולים להגדיר בצורה די ברורה איפה אפשר למצוא אוכל, איפה רוקדים, מה המתחם בו מותר לעשן ועוד. בתוך שטח בו אין דבר אוהל לאירוע פשוט עושה סדר.
  3. אוהל לאירוע מייצר אווירה: מי שמגיע מבחוץ חושב כי בכל פעם אוהל אירועים יראה בדיוק אותו דבר אבל האמת היא כי אנחנו מדברים כאן על שורה ארוכה של אפשרויות שונות שכל אחת נותנת טעם מעט שונה. ציליות להשכרה יכולות להיות בכל מיני צבעים וכך ליצור בכל פעם עיצוב קצת שונה. כדי שאירוע יהיה מה שהוא אנחנו רוצים להכניס את האורחים לאווירה מסוימת, לאיזה מצב שמאפשר לכולם להשאיר את הדאגות מאחור ולהתמקד במה שעושה להם טוב עכשיו. לכן העיצוב של האירוע כל כך חשוב ואין כל ספק כי אוהל איכותי יכול גם כן לתת מענה במובן הזה .

בטיחות היא הדבר הכי חשוב

מהכל הכי חשוב שכל אורח שהגיע לאירוע שלכם יחזור בסופו של יום בריא ושלם. לכן היה לנו חשוב, יותר מהכל, לבחור צוות מקצועי, חרוץ ומיומן שיהפוך כל תא שטח למקום בו הגיע הזמן לחגוג. חשוב לנו לא פחות מההכשרה המקיפה לעובדים שלנו המוכשרים בין היתר בהכשרה של משרד העבודה לבניה בגובה, כי אלו יגיעו בדיוק בזמן בכל פעם ויקימו לכם אירוע של פעם בחיים.

כל מי שאי פעם הקים אירוע יודע היטב עד כמה זה יכול להיות קשה כאשר אותן הצללות לאירועים שהוזמנו מבעוד מועד לא מותקנות כנדרש. בייחוד כאשר מדובר על פריט שממש מגדיר את תא השטח. זו הסיבה בגינה כל כך חשוב לנו בכל פעם מחדש לספק את הסחורה בתזמון מדויק.

אנחנו רוצים לתת לכם אוהל מדויק

הרבה פעמים אתגר שאנחנו נתקלים בו לעיתים קרובות הוא כאשר לקוחות שלנו מזמינים אוהל לאירוע בלי לבדוק מבעוד מועד את המידות המדויקות של האוהל. לכן אנחנו מפצירים בקהל הלקוחות שלנו בכל פעם מחדש, אל תהססו לבדוק את המידות המדויקות עבור מה שאתם מחפשים ואפילו כמה פעמים אם צריך.

הכי חשוב זה שבבוקר האירוע תהיו בטוחים שיש לכם הכל ולא תהיו מוטרדים חלילה מכל מה שעלול להשתבש. אין שום סיבה שבתוך הזמן הדחוק תהיו מוטרדים מהשאלה האם מדובר על האוהל המתאים בגודל בדיוק למה שאתם מחפשים.

אנחנו עובדים בכל הארץ

אנחנו מספקים הצללות לאירועים בכל הארץ. אין כל סיבה שתהססו להזמין שירות מעולה בכל מקום בו אתם נמצאים. אנחנו מספקים את השירות מתוך אמונה גדולה בכך שבכל מקום בארץ אנחנו רוצים לתת ללקוחות שלנו לא פחות מאשר הטוב ביותר. לכן אנחנו מזמינים גם אתכם לא להסס. אנחנו עובדים עם מגוון לקוחות וחברות במשק הישראלי ואנחנו נשמח להיות גם בשבלכם. חברת 'במבוק' עומדת לשירותכם באתר האינטרנט ובטלפון.

שאלות תשובות

  • האם צריך להזמין את השירות מראש?

כמובן שתמיד נוכל להביא לכם את הטוב ביותר בביטחון מלא כאשר נדע על האירוע מראש. זה יעזור לנו לאפשר לכם גמישות ולשנות את ההזמנה שלכם בהתאם לצורך אם עולה שאלה כזו. אבל אנחנו כמובן נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את מה שאנחנו יכולים גם בלי התרעה מראש.

  • האם השירות מגיע לכל נקודה?

אנחנו מגיעים לכל נקודה בשטח ולכן אתם לא צריכים להסס כלל כאשר אתם מזמינים את השירות. התפקיד שלנו בכל פעם מחדש הוא למצוא כלים יצירתיים להגיע לכל מקום.

אינסטגרם
bambuk_event@