logo

אוהל לאירועים למכירה

אוהל לאירועים למכירה במחיר מנצח

אחד התחומים המתפתחים ביותר בישראל הוא תחום האוהלים הגדולים הרלוונטיים עבור הצללות לאירועים.

מדובר על אוהלים שמשמשים עבור הפקות זמניות, עבור אירועי שנערכים בטבע ועוד.

כיום ניתן למצוא חברות שונות שמשכירות את האוהלים המדוברים לאירועים וכן חברות אשר מציעות אוהל לאירועים למכירה.

לא מעט אנשים תוהים באיזה מקרים יש צורך לשכור אוהל אירועים ובאיזה מקרים עדיף לרכוש אוהל לאירועים.

במאמר הבא תקבלו את כל המידע הרלוונטי אודות אוהלים שכדאי לשכור אל מול אוהלים לאירועים שכדאי לרכוש.

אוהל לאירועים למכירה – מתי זה עדיף?

השאלה היא האם לקנות אוהל לאירועים למכירה תלויה בעיקר בשאלה מרכזית אחרת: מהי כמות השימוש הצפויה באוהל? אחת האופציות הראשונות היא לשכור אוהל לאירועים מחברה בכל פעם שיש לכם אירוע כלשהו שאתם זקוקים עבורו לאוהל מתאים.

אוהל לאירועים להשכרה מהווה אפשרות נוחה מכיוון שהחברה שמציעה את האוהל להשכרה גם אחראית לטיפול באוהל, לתקינות של האוהל, להקמת האוהל ולקיפול של האוהל בתום השימוש בו.

אולם, אם אתם צופים שיהיה לכם שימוש בתדירות גבוהה באוהל כגון: אם אתם עורכים לא מעט אירועים, אם אתם עוסקים בתחום הפקת אירועים או מכל סיבה אחרת, אין ספק שכדאי שתבחרו אוהל לאירועים למכירה.

כמובן שחשוב מאוד שלא תרכשו כל אוהל באשר הוא ויש להקפיד על אוהל איכותי שיתאים לצרכים שלכם, למטרות שלכם וכמובן לתקציב העומד על הפרק.

רכישת אוהל לאירועים, תאפשר לכם להיות תלויים בעצמכם בלבד.

כאשר אתם שוכרים אוהל לאירוע אתם בעצם תלויים בחברה חיצונית ולא פעם אתם עלולים למצוא את עצמם מוטרדים ומודאגים לגבי האם החברה תגיע בזמן ביום האירוע שלכם, האם היא תתקין לכם את האוהל בצורה הבטוחה והאיכותית ביותר, האם האוהל יתאים באמת לצרכים שלכם ועוד.

כאשר אתם בוחרים לרכוש אוהל לאירועים למכירה, אין לכם שום חששות או דאגות הנוגעות לאוהל לפני אירוע שאתם עורכים.

איזה אוהלים ניתן למצוא כיום למכירה?

אם אתם מחפשים הצללה לאירועים וחשבתם בכיוון של אוהל אירועים, חשוב מאוד שתדעו שכיום ניתן למצוא סוגים רבים של אוהלים המוצעים למכירה או להשכרה וחשוב מאוד שתכירו את הסוגים השונים טרם אתם בוחרים את האוהל המתאים לאירוע שלכם.

סוגי האוהלים השונים נבדלים בייעוד שלהם ובגודל שלהם.

ניתן למצוא כיום אוהלי בריכה, אוהלי ירידים, אוהלי ספורט, אוהלי חורף ייעודיים נגד מזג אוויר סוער וגשום אשר יש להן דפנות עבות במיוחד ועוד.

חשוב מאוד שתדעו שגם כאשר מדובר על אוהל שתפקידו הוא להסב צל או להגן מפני מזג אוויר סוער וגשום בכל אירוע באשר הוא, חשוב להקפיד גם על הנראות הוויזואלית שלו.

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של אוהלים מעוצבים ובעלי מראה ייחודי.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים אוהל?

אם החלטתם לרכוש אוהל לאירועים למכירה, חשוב מאוד שתיקחו כמה דברים חשובים בחשבון.

ראשית כל, עליכם להבין כי מלבד ההוצאות על רכישת האוהל יהיו לכם גם הוצאות על אחזת האוהל שכן, כאשר האוהל עומד בחוץ הוא חשוף לפגעי מזג האוויר.

לעיתים האוהל גם יכול להיפגע כתוצאה מחובר שימוש ממושך ועל כן, חשוב מאוד לרכוש מלכתחילה אוהל איכותי ועמיד מחברה מקצועית ובעלת מוניטין בתחום הציוד שהיא מציעה למכירה והשכרה לרבות אוהלים.

כמובן שחשוב מאוד שתיקחו בחשבון טרם אתם רוכשים את האוהל הרלוונטי לכם מהם הצרכים והשימושים שאתם מייעדים לו, באיזה תנאי מזג אוויר הוא צפוי לעמוד, באיזו עונה אתם מעוניינים להשתמש בו ועוד.

ישנם אוהלים שמותאמים בעיקר לעונת החורף וכדאי לבחור בהם אם אתם מתעדים להשתמש בהם בעיקר בעונה המדוברת וישנם אוהלים שרלוונטיים בעיקר עבור הצללה בעונת הקיץ.

אם אתם זקוקים לאוהל גם עבור החורף וגם עבור הקיץ, חשוב מאוד שתבחרו אוהל שיתאים לכך.

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון כאשר מחפשים אוכל לאירועים למכירה הוא מידת הניידות של האוהל וכן עד כמה מורכב להקים ולפרק אותו.

אם האוהל יהיה נייד כדאי לבחור באחד שקל להזיז ממקום למקום.

על מידת הניוד ישפיעו מנגנון, טכנולוגיה והמשקל של האוהל.

כדאי מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע שמבינים בתחום על מנת שיסייעו לכם לבחור את האוהל הנכון מבחינת הניוד שלו, הפירוק וההרכבה שלו.

כמובן שחשוב מאוד לדעת שבין אם מדובר על אוהל להשכרה ובין אם מדובר על אוהל למכירה, הדבר החשוב ביותר בהקמת האוהל הוא למצוא משטח מתאים להקמתו.

אין להקים את האוהל בכל מקום ואין להקים אותו בגובה רב מדי שכן, הוא עלול להיות חשוף למשבי רוח חזקים והדבר יכול לפגוע בו.

שאלות ותשובות על אוהל לאירועים למכירה

  • כיצד בוחרים את החברה הנכונה לרכוש ממנה אוהל?

חשוב לבדוק היטב עם לקוחות מרוצים שרכשו אוהל לאירועים מחברה שאתם מבררים אודותיה, האם אכן כדאי לבחור בחברה ומה היא מציעה בתחום האוהלים.

ניתן להיעזר גם בהמלצות ברשת וכמובן שחשוב מאוד לבדוק באופן עצמאי את האוהלים שמציעה החברה ולא להזמין לפני שבודקים במה מדובר.

  • כמה עולה אוהל לאירועים?

העלות של אוהל לאירועים תשתנה בהתאם לסוג האוהל הנדרש לכם, איכות האוהל, גודל האוהל ועוד פרמטרים שונים.

מומלץ לבצע סקר מחירים בכדי לדעת מהו המחיר הנדרש עבור האוהל וזאת בכדי שלא תרכשו אוהל במחיר מופקע מדי.

תמונת מחבר

במבוק הפקות אירועים הוקמה בשנת 2010 ושמה לעצמה מטרה לתת מענה איכותי ויעיל לכל סוגי האירועים. אנו נותנים דגש מעל הכל על שירות אישי, מקצועי ואמין המותאם לצרכי הלקוח ודרישותיו.

מתעניין בנושא מסויים?
שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא: