אוהל לאירועים להשכרה

תוכן עניינים

אירועים בטבע הם ללא ספק דבר קסום. יחד עם זאת, בכדי שאירוע יתנהל בטבע בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד לדאוג לפתרון כלשהו שיגן על האורחים וכמובן גם עליכם מפני פגעי מזג האוויר. על אף שכיום קיימים מגוון רחב של פתרונות הצללה לאירועים, הרי שאחד הפתרונות הטובים ביותר הוא ללא ספק: אוהל לאירועים להשכרה.

אם אתם עורכים את האירוע שלכם בצפון, זה הזמן שלכם לבחור חברה המתמחה בתחום השכרת ציוד לאירועים בצפון ומציעה את כלה הפתרונות הטובים ביותר לאירוע שלכם, לרבות פתרונות הצללות לאירועים בצפון. אם אתם מעוניינים לבחור אוהל עבור האירוע שלכם, חשוב שתבחרו אותו בצורה נכונה.

אוהל לאירועים להשכרה – כיצד בוחרים?

אם החלטתם ללכת על אוהל לאירועים להשכרה עבור האירוע שלכם, זה הזמן שלכם שתבחרו את האוהל המתאים ביותר לאירוע שלכם. אוהל לאירועים חייב להיבחר בקפידה על מנת שהוא יענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר:

אחד הפרמטרים החשובים ביותר שיש לבחון טרם בוחרים אוהלים לאירועים להשכרה הוא גודל האוהל. אם תבחרו באוהל קטן מדי לאירוע שלכם, תהיה צפיפות באירוע, דבר שבהחלט יכול ליצור אווירה לא נעימה.

עליכם לבחור את גודל האוהל בהתאם לכמות האורחים שצריכה להיות באירוע שלכם. חישוב גודל האוהל להשכרה משתנה בהתאם לכמות האנשים שישבו סביב שולחנות. אם מדובר על אירועים שבהם רק קבלת הפנים היא באוהל ואין ישיבה סביב שולחנות, גודל האוהל יכול להיות פחות גדול מאירוע שבו יש צורך למקם שולחנות וכיסאות עבור ישיבה באוהל

פרמטר נוסף שיש לבחון כאשר בוחנים אוהל לאירועים להשכרה הוא המיקום שבו אתם עתידים להקים את האוהל שלכם. האוהל צריך שטח ישר לעמוד עליו עם כמה שפחות מכשולים בדרך לרבות עצים, אבנים ושיחים. לכן, חשוב מאוד שתוודאו כי יש שטח רלוונטי להקמת האוהל. במידה והשטח מורכב יותר, יתכן שתדרשו לבחור באוהל אחר שיכול לעמוד בתנאי השטח. הצוות המקצועי של החברה שתבחרו עבור אוהל להשכרה, תסייע לכם לבחור את האוהל המתאים לאירוע שלכם בהתאם לתנאי השטח.

כיום באוהלים אין סגנונות שונים מבחינת המראה ומה שיכריע בסופו של דבר את סוג האוהל שאתם זקוקים לו טרם אתם בוחרים אוהל לאירועים להשכרה הוא העונה שבה נערך האירוע שלכם. בחורף חשוב מאוד שלאוהל שלכם תהיה תקרה אטומה שעשויה PVC אשר תמנע מגשם להיכנס פנימה. כמו כן, יש לבחור באוהל עם חלונות שאינם נפתחים אלא מספקים הצצה החוצה דרך יריעות שקופות ולא מאפשרים לרוח לחדור פנימה.

בקיץ יש לבחור אוהל בעל גג רשת אשר יכניס לתוך האוהל אוויר ולא יגרום למחנק. אוהלים אטומים לא רלוונטיים לקיץ שכן הם יכולים לגרום לאוהל שלכם להפוך לחממה ומכיוון שלא כדאי לצלות את האורחים שלכם, כדאי מאוד שתבחרו באוהל מתאים לעונת הקיץ. מעבר לכך, כדאי לבחור אוהל הצללה אשר יש בו פתחים נפתחים כגון: חלונות ופתח מרכזי שניתן להשאיר פתוח על מנת שהוא יביא כמה שיותר סרקולציות אוויר לתוך האוהל. מלבד המבנה של האוהל עצמו כדאי כמובן לשכור פטריות חימום בחורף או מאווררים בקיץ.

אוהל לאירועים להשכרה

איזה אוהלים להשכרה כדאי לבחור בהתאם לאירוע?

כיום כאמור יש סוגים שונים של אוהלים ויש להתאים אותם לאירוע העומד על הפרק. אם מדובר על אוהל אבלים שמיועד עבור אירוע מצער כגון: שבעה או אזכרה יש לבחור אוהל עם כמה שיותר פתחי אוורור שכן, מדובר על אוהל ששוהים בו לא מעט זמן. אם מדובר על אוהל שמתאים לאירועים אחרים, יש לבחור אותו בהתאם לעונה, סוג האירוע, אופי האירוע, גודל המקום ועוד.

ישנם אוהלים שצריכים אישור קונסטרקטור כאשר מקימים אותם וזאת בכדי לוודא כי האוהל בטיחותי ויציב. האישור הנדרש דרוש רק באוהלים גדולים מאוד לרבות אוהלים לפסטיבלים, תערוכות ועוד המתאימים ל300 איש ואפילו יותר.

כיצד בוחרים את החברה הטובה ביותר עבור אוהלים להשכרה?

אם אתם מעוניינים אוהל להשכרה עבור האירוע שלכם, אין ספק שחשוב מאוד שתבחרו את החברה הטובה ביותר בתחום אוהל לאירועים להשכרה, אשר ממנה תוכלו לבחור את האוהל המתאים ביותר לצרכים שלכם.

חברה מעין זאת תהיה חברה בעלת מוניטין והמלצות רבות. חשוב מאוד שלא לשכור אוהל מחברה לא מוכרת מספיק שלא קיבלתם עליה המלצות שכן, יתכן כי האוהל שתשכרו לא באמת יהיה מספיק איכותי או בטיחותי וכן לא באמת יענה על הצרכים שלכם, דבר שיכול ללא ספק לפגוע במהלך האירוע כולו. כדאי להשקיע את הסכום הכלכלי הנדרש עבור אוהל השכרת אוהל איכותי מחברה בעלת מוניטין והמלצות ולהיות באירוע שלכם עם ראש שקט.

שאלות ותשובות על אוהל לאירועים להשכרה

  • לאיזה אירועים בעיקר מתאים אוהל לאירועים?

אוהל לאירועים מתאים לכל אירוע הנערך בחוץ ולא משנה באיזה עונה מעונות השנה הוא נערך שכן, מטרתו היא להסב צל או להגן על האורחים מפני תנאי מזג האוויר השונים. אם תבחרו בהצללה אחרת, יתכן שלא יהיה צורך גם באוהל באירוע שלכם, אך מרבית האנשים מעדיפים אוהל באירוע שנערך בחוץ.

  • כמה עולה אוהל לאירועים להשכרה?

מחיר האוהל יהיה בהתאם לפרמטרים שונים כגון: גודל האוהל, סוג האוהל שתבחרו, האם האוהל רלוונטי לעונת החורף או הקיץ, התנאים בשטח להתקנת האוהל, איכות האוהל ועוד.

אינסטגרם
bambuk_event@