אוהל לאירועים להשכרה

תוכן עניינים

מבקשים להשכיר אוהל עבור אירוע המתקיים תחת כיפת השמיים? מחפשים הצללות לאירועים להשכרה במחיר משתלם, מבלי להתפשר על איכות המוצר והשירות? כדאי שתכירו את חברת במבוק הפקות אירועים בע”מ המספקת אוהל לאירועים להשכרה במחירים אטרקטיביים במיוחד. זאת לצד מוצר באיכות גבוהה ביותר המותאם במדויק לצרכי ומאפייני האירוע שלכם ועם שירות מקצועי המלווה אתכם לכל אורך תהליך ההשכרה ומספק גם כל ציוד נוסף הנדרש להפקת האירוע.

אוהל לאירועים להשכרה במחיר משתלם

יש לדעת כי עבור אוהל לאירועים להשכרה המחיר המבוקש אינו אחיד והוא משתנה בהתאם למאפייני השירות והמוצר המבוקש. הפרמטרים המרכזיים שמשפיעים על אוהל לאירועים להשכרה לאירועים הינם:

  • סוג אוהל- יש רשתנו סוגים שונים של אוהלים להשכרה הנבדלים אחד מהשני בחומר שממנו הם עשויים, צורתם, עיצובם ומאפייניהם. הבדלים אלו משפיעים גם על מחיר האוהל.
  • גודל אוהל- גם מידות האוהל המבוקש משפיעות באופן ישיר על עלותו, בין אם מדובר באוהל קטן לאירוע אינטימי או באוהל ענק לאירוע המוני כמו פסטיבל או הופעה.
  • התקנה- בהשכרת אוהל לאירועים מחירים כוללים גם שירותי התקנה מקצועיים. עלותם משתנה בהתאם למידת מורכבות ההתקנה הנקבעת לפי סוג וגודל האוהל, תוואי השטח, תנאי מזג אוויר וכדומה.

להשכרת אוהלים לאירוע

להשכרת אוהלים לאירוע במחיר משתלם, לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם במבוק הפקות בטלפונים 054-8042330 ו- 054-4753024 או במייל info@bambuk-e.com .

אינסטגרם
bambuk_event@