אוהל הצללה לאירועים בטבע

תוכן עניינים

אירועים בטבע הפכו למאוד מבוקשים בשנים האחרונות בזכות מתחם אותנטי וייחודי עם תפאורה שאף אולם או גן אירועים לא יכול לחקות. יחד עת זאת, הפקת אירוע בטבע אינה פשוטה והיא נדרשת בתכנון לוגיסטי מדויק ומעמיק, המספק מענה איכותי ובטוח למוזמנים.

אחד הנושאים היותר חשובים בתחום הפקת אירועים בטבע הינו כל הקשור לפתרונות הצללה. עם חברת במבוק הפקות אירועים בע”מ, המתמחה בהפקת אירועים בטבע, תזכו לפתרונות הצללה מקצועיים ויעילים עבור הצללות לאירועים, הכוללים גם אוהלי הצללה. הפתרונות מסופקים בהתאמה מלאה לתוואי השטח, לגודל המתחמים המבוקשים להצללה, מספר מוזמנים, אופי אירוע וכדומה.

מבחר גדול של אוהלי הצללה

אנו מחזיקים במבחר גדול של אוהל הצללה בשלל גוונים ומידות. אוהלי ההצללה מספקים הגנה מעולה מפני חום וקרינת השמש ומתחם מוצל, מרווח וגדול לאירוע. כל זאת מוצע עם אוהלים העומדים בכל דרישות התקן המחמירות ביותר של בטיחות ואיכות.

כמו כן, בכדי להבטיח התאמה מלאה של פתרונות הצללה נדאג לערוך סיור מקדים בשטח האירוע, נבחן את נתוני מזג האוויר הצפויים ונבחר בהתקנת באוהל הצללה המתאים לתוואי שטח, סוג של קרקע, משטר רוחות, שעות היום ומידות חום צפויות. בנוסף בבניית אוהל הצללה ניקח בחשבון את מאפייני האירוע וצרכי הניגשות שלו וכן את חזותו האסטטית והתאמתו לסגנון וקונספט מבוקשים.

הזמנת אוהל הצללה

להזמנת אוהל הצללה בהתאמה מלאה למאפייני וצרכי האירוע, לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם במבוק הפקות בטלפונים 054-8042330 ו- 054-4753024 או במייל info@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@