מתי לבחור אוהלים לאירועים למכירה

תוכן עניינים

לא תמיד נמליץ על אוהלים לאירועים למכירה אבל אנחנו כן נגיד כי מדובר על אופציה מצויינת עבור שורה של מקרים. מטבע הדברים אוהל מהסוג הזה יתאים עבור מי שמעוניין ליצור שורה של אירועים וכבר לא שווה לא לשכור הצללות לאירועים משום שבסופו של יום במידה ואתם עושים הרבה מאוד אירועים לקנות אוהל יכול להוזיל את העלויות בהמשך.

אבל אנחנו, בחברת 'במבוק' רוצים לדבר על המחירים הסמויים, אלו שאנחנו לא מדברים עליהם אבל הם באמת חשובים לא פחות. אלו העלויות של הביטוח, אופן הקמת המאהל ועוד. כך שחשוב לנו להציד בפניכם את הנתונים שיעזרו לכם בסופו של יום לבחור נכון יותר.

אוהלים לאירועים למכירה 1

כמה מילים על הביטוח

כאשר אתם בוחרים באפשרות של אוהלים לאירועים למכירה במקום האלטרנטיבות כמו ציליות להשכרה או אוהל להשכרה אתם למעשה לוקחים באופן אוטומטי את כל האחריות עליכם. אתם אלו שאחראים ואתם אלו שתשאו באחריות המשפטית ובעיקר הכלכלית במידה ומשהו קורה. לא תמיד צריך להתרחש אירוע דרמטי, לעיתים סתם גשם שיורד במפתיע או רוח חזקה מדי יכולים לפגוע בציוד ולהרוס אותו.

באותו הרגע, גם אם ניסיתם להוזיל עלויות על ידי בחירה של אוהלים לאירועים למכירה, תמצאו את עצמכם כמובן משלמים הרבה יותר. אתם כמובן יכולים תמיד לעשות ביטוח, אבל אנחנו כמוכם יודעים היטב כי לעולם חברות שמחזיקות בציוד רב יותר יקבלו תנאים טובים יותר בחברת הביטוח מה שיוריד מכם עול לא קטן.

על האופן בו מקימים את המאהל

עוד דבר שחשוב להבין על הבחירה של אוהלים לאירועים למכירה הוא שבמידה ואתם בוחרים ללכת לכיוון הזה אתם גם אלו שתיאלצו להקים ולהוריד את האוהל מה שעלול להיות מעמסה לא קטנה. אם אתם עובדים בזה וזה מה שאתם אוהבים לעשות ובעיקר, אם אתם יכולים לסמוך על עצמכם שתעשו עבודה טובה דיה, אז באמת אין לכם שום בעיה.

אבל אם אתם מתלבטים, תמיד עדיף להביא חברה המחזיקה אנשי צוות מנוסים לביצוע העבודה מכל אלטרנטיבה אחרת. כי בסופו של יום כאשר בוחרים אוהל לאירוע המטרה היא להפוך את האירוע למוקד של התעניינות והנאה, חלילה איש לא היה רוצה לחזור הביתה ולגלות כי מה שהיה אמור להיות כיף גדול הפך ליום שכולם היו מעדיפים לשכוח.

מה היתרונות של אוהל בכלל

אם לכתחילה אתם לא מבינים למה אנחנו מדברים על בחירה של אוהל אירועים כאילו זה מובן מאליו שכל אירוע צריך פריט מהסוג הזה אנחנו רק רוצים בקצרה לסקור את היתרונות הרבים של אוהלים לאירועים למכירה או כל אוהל אחר הפרוס לאורך כל האירוע:

  1. הוא עוזר לנו להגדיר את השטח: כאשר מדובר על יצירה של אירוע יש מאין במקום בו לא היה אירוע לפני, הגדרה של השטח היא ככל הנראה המשימה הראשונה שלנו. כאשר פורסים פיתרון הצללה זה או אחר ויותר מכל אוהלים לאירועים המותאם במבנה שלו לצרכים הללו בדיוק, אנחנו נוכל ליצור כמו גג מתחתיו נערוך את האירוע כולו.
  2. הוא עוזר לנו לעצב את האירוע: אין מפיק אירועים שלא יודע כמה זה חשוב לעצב את האירוע כדי לשנות את האנרגיה הכללית של כולם. בחירה של אוהל היא בחירה שנותנת כמו מראה של 'קרקס' או מתחם המדיף ריח של 'קיץ' האסוסיאציות הללו יוצרות כבר באוויר תחושה מיוחדת, כמו ריח מיוחד, כמו תבלין, אלו פשוט הופכים את האירוע טוב יותר כי האנרגיה של כולם הופכת אחרת.
  3. הוא כמובן עוזר לנו להגן על האורחים: השמש הישראלית עלולה להיות אתגר לא פשוט וכמובן שהיתרון המשמעותי של אוהל בהקשר הזה הוא לשמור על האורחים מוגנים. גם במקרה של גשם יש יתרון משמעותי בבחירה של אוהל איכותי.

חשובה איכות של אוהלים לאירועים למכירה

בין אם אתם בוחרים להשכיר או בין אם אתם בוחרים לקחת אוהלים לאירועים למכירה כמובן שחשוב יותר מכל להקפיד על בחירה מדוקדקת של מוצר איכותי שיחזיק היטב לאורך האירוע. אנחנו, בחברת 'במבוק' תמיד אומרים שאוהל איכותי זה אוהל שלא מבחינים בו במהלך החגיגה. הוא פשוט צריך להיות שם, לתת לכם את השירות הטוב ביותר, זה שלו אתם מקווים וזה הכל בסופו של דבר.

שאלות ותשובות

  • האם ניתן למצוא אצלנו אוהלים למכירה?

ניתן למצוא אוהלים כאלו כמובן אבל כאמור, לעולם נמליץ על השכרה ועל השירות של הצוות המיומן שלנו שיעזור לכם להקים את האירוע.

  • האם נדרשים אישורים עבור הקמה של אוהל בשטח?

על פניו החוק אומר שכל מי שמקים אוהל בשטח חייב לעבור הכשרה עבור עבודה בגובה. אנחנו כמובן יכולים להגיד בביטחון מלא כי הצוות שלנו עבר את ההכשרה המתאימה כמובן.

אנחנו בחברת 'במבוק' נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה. אנחנו תמיד נמצאים לרשותכם באתר האינטרנט שלנו או דרך הטלפון ליצירת קשר.

 

אינסטגרם
bambuk_event@