השכרת אוהלים גדולים לאירועים

תוכן עניינים

עומדים בפני הפקה של חתונת ענק, פסטיבל, הופעה או כל אירוע אחר רב משתתפים המתקיים בחוץ? נדרשים עבורו לאוהלים גדולים? כדאי שתפנו לחברתנו המשכירה אוהלים גדולים לאירועים מכל סוג עבור מחירים נוחים ועם שירות מקצועי, יעיל ואמין. 

הצורך באוהל לאירוע גדול

תכנון אירוע גדול תחת כיפת השמים נדרש בפתרונות לוגיסטיים איכותיים, אסטטיים ובטוחים בכל הקשור לפתרונות קירוי והצללה. הפתרונות יספקו למוזמני האירוע מתחם מוגן בפני שמש יוקדת, רוחות, קור או גשם, בהתאם לעונת השנה ותנאי מזג האוויר. לשם כך יש צורך באוהלים גדולים שיכולים להכיל בנוחות מספר צפוי של אנשים, עם מפתחים מרווחים, עיצוב נאה וחגיגי, חלל אחד גדול או חלוקה לאזורים וכו'.

מגוון איכותי של אוהלים גדולים

השכרת אוהלים הינו תחום עיסוק מרכזי שלנו, ולכן תוכלו להשכיר מאיתנו אוהלים גדולים עבור כל סוג של אירוע המוני. מדובר במגוון איכותי של אוהלים גדולים המוצעים בשלל חומרים, צבעים וצורות. האוהלים מותאמים לכל תנאי שטח ומזג אויר, בין אם כאוהל קיץ מוצל, קריר ומאוורר ובין אם מדובר באוהל חורף אטום ומבודד לגשם ורוחות, שניתן גם להתקין בו אמצעי חימום על גז או חשמל. יתרה מכך תוכלו גם להזמין מאתנו אוהלים בהזמנה אישית, מותאמים במדויק לאופי וקונספט האירוע שלכם. כל זאת עם שירות מקצועי השם דגש על בטיחות ההתקנה ועל חזות מרשימה ואסטטית של מתחמי האוהלים. 

השכרת אוהלים גדולים לאירועים

להשכרת אוהלים גדולים לאירועים או הצללות לאירועים בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת מידע נוסף ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברתנו בטלפונים 054-8042330 ו-054-4753024 או במייל info@bambuk-e.com.

אינסטגרם
bambuk_event@